Príďte si pre kvalitný bazén!

Túžite mať na záhrade kvalitný bazén? Tak neváhajte, pretože práve teraz je ten správny čas na kúpu bazéna. Využite zaujímavé jesenné akcie a príďte si vybrať vysnívaný bazén do 30.11.2019. Kapacity sú obmedzené a tak nepremeškajte možnosť rezervácie termínov dodania na jar 2020.

 

Rodinný bazén za 4321€ s DPH

Rodinný bazén za 4321€ s DPH!

Neviete si vybrať dostupný rodinný bazén? Máme pre Vás cenovú bombu. Zapustený bazén skimmer s rozmermi 3 x 6 metrov, hĺbka 1,2 metra s kompletnou filtráciou, dopravou a montážou len za 4321€ s DPH.

 

 

Luxusný bazén so zľavou 4321€

Luxusný bazén so zľavou 4321€

Žiadne kompromisy. Luxusný bazén s rozmermi 3 x 7 metrov a hĺbkou 1,5 metra s maximálnou výbavou a zárukou 10 rokov, v hodnote 14 321€ teraz len za 10 000€ s DPH.

Ako bonus plne automatický vysávač na dno a steny bazénu za 1€.

 

Kvalitný bazén aj so zastrešením


Kvalitný bazén aj so zastrešením!

Hľadáte kvalitu za rozumnú cenu? Využite jesennú akciu na skimmer bazén s rozmermi 3 x 6 metrov a hĺbkou 1,2 metra so zárukou až 10 rokov.  Komplet bazén vrátane filtrácie, šachty a osvetlenia a zastrešením Alfa. Toto všetko s dopravou a montážou už za 10 000€ s DPH.

 

Bazénová chémia so zľavou 10

 

Bazénová chémia so zľavou 10%

Ak už bazén máte pripravili sme pre Vás zľavu na všetku dodávanú chémiu vo výške 10%. Využite jesennú akciu na bazénovú chémiu.

 

 

Ako kúpa bazénu prebieha?

1. Dohodneme si osobné stretnutie, kde si prejdeme vaše požiadavky a preferencie. Objednáme vami preferovaný bazén do výroby na mieru podľa Vašich požiadaviek.

2. Pri obhliadke Vám poradíme ohľadom stavebných a výkopových prác, aby ste na bazén mali pripravený pozemok.

3. Dopravíme k Vám kvalitný bazén a zabezpečíme profesionálnu montáž.

4. Zaškolíme Vás ako sa o bazén starať a poskytneme následný servis.

 

Vyberte si zo širokej ponuky bazénov, alebo nás kontaktujte cez nižšie uvedený formulár a radi Vám s výberom pomôžeme.

ZDIEĽAŤ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Podobné články

Víťazi našej Jarnej súťaže Pooltime

Víťazi našej Jarnej súťaže Pooltime

Boli ste úžasní, ďakujeme všetkým za účasť a početné zdieľania. Ste medzi šťasnými výhercami? Poztrite si zoznam: Uteráky Pooltime – Peter Hrnčár Hlohovec Uteráky Pooltime

BAZÉNY POOLTIME

Bazénová Veľká noc

Špeciálna Veľkonočná zľava sa vzťahuje na bazény zakúpené najneskôr do 22.4.2020, za predpokladu, že si vyžiadate cenovú ponuku v priebehu Veľkonočných sviatkov. Zľava Vám bude

Bazény Pooltime

25% Zľava na bazén

AKCIA na bazény POOLTIME teraz s 25% zľavou! Pri kúpe bazéna DARČEK ZDARMA! Akcia sa vzťahuje na bazény zakúpené do 31.3.2020. Zľava sa vzťahuje na

Príďte si pre kvalitný bazén!

Túžite mať na záhrade kvalitný bazén? Tak neváhajte, pretože práve teraz je ten správny čas na kúpu bazéna. Využite zaujímavé jesenné akcie a príďte si

Vyžiadajte

nezáväznú cenovú ponuku ZDARMA!