Skimmerové bazény

Skimmerové bazény sú najobľúbenejšie bazény súčasnosti

Skimmerové bazény - ideálne rodinné bazény

Skimmer ideálny rodinný bazén

Skimmerové bazény sú najobľúbenejšie bazény súčasnosti. Sú nenáročné na obsluhu, a predsa elegantné. Skimmerové bazény sú vhodné na záhradné/exteriérové realizácie, je možné ich zapustiť do zeme úplne, alebo nechať čiastočne vyvýšené nad terénom. Pri tomto type bazénu môžeme hovoriť o najoptimálnejšom pomere cena/kvalita/výkon. 10 ročná garancia na skelet bazénu je zárukou, že naše bazény si naozaj užijete bez starostí. Jednoducho „Preverená technológia a vysoká životnosť“

Výhody Skimmerových bazénov:

  • Maximálna spoľahlivosť
  • Jednoduchá obsluha
  • Bezproblémová prevádzka
  • Veľmi prijateľná cena

Časté otázky

Pri výbere typu bazéna sa treba najprv rozhodnúť, či chcete bazén zapustiť, alebo má byť nadzemný. Neskôr zohľadniť materiál, rozmery aj vzhľadom na pozemok/záhradu a určite aj cenu, ktorú ste ochotní investovať. Bazény sa výrazne líšia od lacných nafukovacích, cez trvácnejšie plastové, laminátové, antikorové, až po keramické.

Vodné riasy sú v bazénoch bežným javom. Spoznáme to tak, že dno a steny bazéna sú klzké, voda môže byť sfarbená a zapáchať. Na odstránenie narastených rias sa odporúča použiť šokovú dávku chlóru.

Na bezproblémové fungovanie bazéna je potrebné bazén na zimu správne zazimovať. Ako prvý krok príprav k zazimovaniu je kvalitné vyčistenie vody v bazéne, úprava vody, prepranie piesku a vypustenie vody z bazéna až do úrovne hladiny pod zberač (skimmer) a cca 5-10 cm pod armatúru spätnej trysky. Uzavrite uzávery vtokových trysiek. Usadeniny na bežnej úrovni hladiny vody odstráňte k tomu určeným prostriedkom. Do vody, ktorá zostala po čiastočnom vypustení bazéna, dajte zimnú prísadu – zazimovací roztok. Prostriedok na odvápňovanie zabráni usadení vápniku na stenách bazénu. Do vody vložte niekoľko plávajúcich predmetov (dilatačné plaváky, plastové fľaše) kvôli dilatačnému pnutiu.

Diamant 740

Tvary Skimmer bazénov

tvary bazenov skimmer 1024x182 1

Materiál bazénov

Material Bazenov Polystone farby

POVEDALI O NÁS

Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku !
Napíšte nám a náš špecialista Vás bude kontaktovať

Scroll to Top

Nezáväzná
cenová
ponuka