Skip to content
Menu

Túžite mať na záhrade kvalitný bazén? Tak neváhajte, pretože práve teraz je ten správny čas na kúpu bazéna. Využite zaujímavé jesenné akcie a príďte si vybrať vysnívaný bazén do 30.11.2019. Kapacity sú obmedzené a tak nepremeškajte možnosť rezervácie termínov dodania na jar 2020.

 

Rodinný bazén za 4321€ s DPH

Rodinný bazén za 4321€ s DPH!

Neviete si vybrať dostupný rodinný bazén? Máme pre Vás cenovú bombu. Zapustený bazén skimmer s rozmermi 3 x 6 metrov, hĺbka 1,2 metra s kompletnou filtráciou, dopravou a montážou len za 4321€ s DPH.

 

 

Luxusný bazén so zľavou 4321€

Luxusný bazén so zľavou 4321€

Žiadne kompromisy. Luxusný bazén s rozmermi 3 x 7 metrov a hĺbkou 1,5 metra s maximálnou výbavou a zárukou 10 rokov, v hodnote 14 321€ teraz len za 10 000€ s DPH.

Ako bonus plne automatický vysávač na dno a steny bazénu za 1€.

 

Kvalitný bazén aj so zastrešením


Kvalitný bazén aj so zastrešením!

Hľadáte kvalitu za rozumnú cenu? Využite jesennú akciu na skimmer bazén s rozmermi 3 x 6 metrov a hĺbkou 1,2 metra so zárukou až 10 rokov.  Komplet bazén vrátane filtrácie, šachty a osvetlenia a zastrešením Alfa. Toto všetko s dopravou a montážou už za 10 000€ s DPH.

 

Bazénová chémia so zľavou 10

 

Bazénová chémia so zľavou 10%

Ak už bazén máte pripravili sme pre Vás zľavu na všetku dodávanú chémiu vo výške 10%. Využite jesennú akciu na bazénovú chémiu.

 

 

Ako kúpa bazénu prebieha?

1. Dohodneme si osobné stretnutie, kde si prejdeme vaše požiadavky a preferencie. Objednáme vami preferovaný bazén do výroby na mieru podľa Vašich požiadaviek.

2. Pri obhliadke Vám poradíme ohľadom stavebných a výkopových prác, aby ste na bazén mali pripravený pozemok.

3. Dopravíme k Vám kvalitný bazén a zabezpečíme profesionálnu montáž.

4. Zaškolíme Vás ako sa o bazén starať a poskytneme následný servis.

 

Vyberte si zo širokej ponuky bazénov, alebo nás kontaktujte cez nižšie uvedený formulár a radi Vám s výberom pomôžeme.