Skip to content
Menu

Naše najpredávanejšie bazény Skimmer a Preliv už poznáte. Ku každej objednávke Vám dáme hodnotný darček. Pre Vašu inšpiráciu sme pripravili novú Galériu realizácií, kde nájdete rôzne varianty ukončení bazénov, ale aj fotografie zo stavieb.

Do našej ponuky sme zaradili nové Keramické bazény Pooltime. Jedná sa o jedny z najkvalitnejších bazénov na trhu. Vyrába ich pre nás partnerská spoločnosť v Maďarsku podľa našej špecifikácie. Výrobca ponúka tento typ bazénov už vyše 15 rokov a nakoľko pri keramických bazénoch slovenského výrobcu Compass sú zahltené výrobné kapacity, veríme, že Vám prinášame porovnateľnú alternatívu.

V sekcii zastrešenia nájdete po novom rozdelené zastrešenia bazénov na sériovo vyrábané a zákazkové. Pri sériovo vyrábaných zastrešeniach nie je možnosť meniť rozmery, ale pri vyše desiatich modeloch rôznych tvarov a veľkostí si možno nájdete to vysnívané.

Pridali sme úplne novú sekciu Technológia a príslušenstvo, kde nájdete nie len produkty od overených dodávateľov, ale aj texty, ktoré vysvetľujú jednotlivé funkcie bazénovej technológie. Verím, že sa dozviete mnoho zaujímavého.

Budeme radi, ak nás budete sledovať na našej Facebookovej stránke, kde Vám postupne predstavíme aj ďalšie novinky.